O nás

Sme Martons.sk internetový obchod s detskými potrebami a drogériou, kde sme zúžitkovali naše 10 ročné skúsenosti v online obchode.

Ponúkame ponúka produkty, ktoré denne potrebujú vaše detičky, či vaša domácnosť, od plienok až po autíčka pre vaše miminká po ku nás kúpite skoro všetko. Jednoducho nakúpíte a doručíme na vašu adresu a nemusíte nechať deti nasamote ☺. Popritom ušetríte s našimi nízkymi cenami , než ked by ste kupovali v lokálnych kamenných obchodoch.

Zo strany zákazníkov boli požiadavky o lacnejšie ale taktiež kvalitné a bezpečné produkty pre detičky a preto sme sa rozhodli vytvoriť vlastnú značku Martons, ktorá čerpá z vašich nápadov, odporúčaní a potrieb vo všetkých kategóriách detských potrieb, či drogérie. Všetky naše produkty Martons sú certifikované a bezpečné pre vaše detičky.

Výhody pre Vás

S podzravom tím Martons.
V prípade akýchkoľvek otázok, stažností som k dispozícií, kontaktujte ma priamo na mail info@martons.sk

Príbeh značky Martons

Značka vznikla v roku 2020 sa zámerom poskytovať najlepšie služby pre oblasti drogérie a kozmetiky , vybavení pre domácnosť a to všetko online za tie najlepšie ceny. Na logu Martons je znázornená bohyna Héra, bola to bohyňa, ktorá ochraňovala rodinu, rodiace ženy a deti a práve preto sme ju zvolili lebo o domácnosť, deti sa najviac starajú práve , ženy, mamičky za ktoré musíme byť vdačný. Názov značky je  odvodená z priezviska zakladateľa.  Tanieriky a misky Martons sú vybavené protišmyk. prísavkami a slúži proti prevráteniu rozliatiu jedla. Bez BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.

 

Veľkoobchod  – B2B spolupráca – viac info klik SEM

Spolupráce TikTok , Instagram –  Máte väčší počeť sledovateľov 1000+ na TikToku, Instagrame, Youtube? Poďme do toho!

Naše produkty nájdete aj na